Koncertek

Kaposvár Festők Városa hangulatfesztivál
Koncertek, tánc és egyéb színpadi programok

Kossuth tér, szabadtéri színpad


Május 21. 17.30 óra
Fesztiválnyitó Hangverseny

Közreműködik: ANDREAS OTTENSAMER
klarinétművész (Ausztria)
Kaposvári Szimfonikusok Zenekar
Vezényel: ROBERT HOULIHAN (Írország)
Műsor: G. Rossíni: Tolvaj szarka – nyitány
W. A. Mozart: klarinétverseny Á-dúr K.622
G. Bizet: Carmen – szvit No. 2.
J. Brahms: Magyar táncok No 1, 6, 7.
A. Dvorak: Szláv táncok op. 46. No. 1, 3, 8.
J. Strauss: Éljen a Magyar
Vergnugns Zug – polka
Auf der Jagd – polka
L. Anderson: The Irish Washerwoman
(rossz idő esetén a helyszín: Együd Árpád Műv. K.pont)

Május 21. 19.30 óra
Bohém Ragtime Jazz Band

ITTZÉS TAMÁS zongora, hegedű, tölcséres hegedű,
ének; LÁZÁR MIKLÓS hegedű, ének;
LEBANOV JÓZSEF trombita; MÁTRAI ZOLTÁN klarinét,
tenorszaxofon; FALUSI ALFRÉD dob; KORB
ATTILA harsona, kornett, zongora, ének; MÁTRAI
GYÖRGY bendzsó, gitár; TÖRÖK JÓZSEF bőgő, tuba


Május 22. 14.00 óra
„Módi” divatbemutató

a Zichy Iparművészeti SzKI
textilrajzoló és modelltervező szakos
diákjainak munkáiból

Május 22. 15.00 óra
Látványsport bemutató


Május 22. 17.00 óra
Molnár Dixieland Band

DR. MOLNÁR GYULA klarinét, szaxofon, ének;
KISZIN MIKLÓS bőgő; GARAY MÁRTA zongora,
ének; SALLAI LÁSZLÓ trombita; KRÉTER KÁROLY
benzsó, ének; FAJSZI CSANÁD harsona; BODÓ
JÓZSEF dob


Május 22. 19.00 óra
Angara Zenekar

SZALAY HENRIETTA ének; LUKÁCS LÁSZLÓ gitár
DEBRECZENI MÁRTON gitár, ének; HEPPES MIKLÓS
basszgitár; MÓZES ZOLTÁN dob, perka; MAYER
ZITA furulya, kaval; BUSSY GÁBOR (m.v.) gitár;
CSEPREGI GYULA (m. v.) szaxofon

Május 22. 21.00 óra
Mardi Grass Jazz Band


Május 23. 15.00 óra
Győri Ütős Együttes


Május 23. 16.00 óra
„Régi-módi Tánciskola”

versenytánc bemutató és „örömtánc”

Május 23. 17.30 óra
Shelter Zenekar

GYŐRFI KATA ének; BALI FERENC gitár;
FARKA-VARGHA GÁBOR basszusgitár;
TAKÁCS TAMÁS billentyű; ABAI GÁBOR dob

 

Május 23. 19.30 óra
Babos Projekt Special

BABOS GYULA gitár; SZAKCSI LAKATOS RÓBERT
zongora; PATAI ÖCSI hegedű; HÁRS VIKTOR
nagybőgő; BALOGH LÁSZLÓ dob;
VERESS MÓNIKA ének

Babos Gyula – fotó: Kardos Zsuzsa




Május 23. 21.00 óra
Piromágusok

Tűzzsonglőr produkció

Május 23. 21.30 óra
FényHangÁr

fényfestészet és élő performance.
A zenei aláfestést a SOFTMOTEL szolgáltatja

Május 24. 10.30 óra
„Gyep-show”

rezesek térzenéje

Május 24. 11.00 óra
„Járd ki lábam…”

az Együd Árpád Művészeti Iskola néptánc
tanszakának évzáró műsora

Május 24. 14.00 óra
„Az udvarhelyi legény csudája”

a Somogyudvarhelyi
Kukoris Hagyományőrző Kör előadása

Május 24. 16.00 óra
Magyar Szabvány Zenekar

PUSKÁS PÉTER zongora;
SZILAS MIKLÓS basszusgitár, ének;
VEZÉR JUDIT ének;
KOVÁCS NORBERT dob

Május 24. 18.00 óra
Szakcsi Quartet koncert

SZAKCSI LAKATOS BÉLA zongora;
WINAND GÁBOR ének;
ORBÁN GYÖRGY nagybőgő;
KŐSZEGI IMRE dob

 

Május 24. 20.00 óra
Nuestro Aire Társulat
flamenco tánc és koncert
KECK MÁRIA ének, tánc; ARIJANA LUBURIC ének,
tánc; ILLÉS JÁNOS gitár; Á. SZABÓ AJTONY cselló;
MOGYORÓ KORNÉL ütőhangszerek